icon-rss-large

Реєстрація | Вхід

Подписаться на RSS

Школярі Тернопільської КДЮСШ №1 стали срібними призерами чемпіонату України з волейболу

Срібні медалі чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу серед юнаків 2002 року народження та молодших - здобули вихованці Тернопільської КДЮСШ №1.

Проходили дані змагання у три тури. Фінальний тур відбувся у столиці м. Києві, де за медалі Чемпіонату боролися кращих вісім команд з усієї України: Тернополя, Києва (КСЛІ-3), Чернігова, Дніпра, Харкова, Києва (ДЮСШ №18), Стрия та збірної команди Вінницької області.

Тернопільські волейболісти потрапили у четвірку, де боролися за 1-4 місце. У надзвичайно важкій та напруженій боротьбі пропустили вперед лише команду Києва (КСЛІ-3), завоювлии срібні медалі, третіми стала команда із м. Чернігова.

Тренує команду тренер-викладач Тернопільської КДЮСШ №1 – Семотюк Назарій Петрович.