icon-rss-large

Реєстрація | Вхід

Подписаться на RSS

Галичанка не помітила Регіну (Відео)

23-24 січня, у спортзалі ТНЕУ відбулися поєдинки 9-го туру жіночої Суперліги з волейболу між Галичанкою та Регіною з Рівного.

Перший матч тривав менш ніж годину і завершився впевненою перемогою тернополянок — (3:0). Господарки переважали опоненток в усіх компонентах гри, про що свідчать розгромні рахунки у кожній з трьох партій. Тим самим Галичанка зробила подарунок зв'язуючій команди Ангеліні Дуб'янській, яка сьогодні святкує День народження.

Галичанка – Регіна 3:0 (25:11, 25:6, 25:14)

У другому матч 24 січня, перший сет завершився розгромом суперниць з Рівного. А от у другому у підопічних Романовича були невеликі труднощі. Регіна упіймала кураж і була близькою навіть до перемоги, але досвідченіші тернополянки цього зробити не дозволили. У третьому сеті теж прогнозовано перемогла Галичанка, яка у цьому сезоні вже вчетверте завдає поразки Регіні з однаковим рахунком.

Галичанка – Регіна 3:0 (25:7, 25:21, 25:12)