icon-rss-large

Реєстрація | Вхід

Подписаться на RSS

Чемпіонат області серед дівчат 2004 року народження виграли волейболістки з Борщова

Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2004 року народження і молодших 6-7 жовтня провели управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА спільно з обласною ДЮСШ. Відбувався захід на базі Тернопільської ЗОШ № 24. Участь у змаганнях взяло шість команд, зокрема, Лановецька, Борщівська, Дедеркальська, Гусятинська ДЮСШ,Тернопільська ОДЮСШ та Чортківська ЧР ДЮСШ.

За підсумками двох ігрових днів команди у турнірній таблиці розташувалися наступним чином: шосте місце посіла команда Чортківської ЧР ДЮСШ, поступившись 0:2 Тернопільській ОДЮСШ, яка відповідно зайняла п’яте місце. Четверте місце посіла команда Дедеркальської ДЮСШ, поступившись Гусятинській ДЮСШ, яка стала бронзовим призером змагань. Лановецька ДЮСШ у боротьбі за перше місце поступилась одноліткам з Борщівської ДЮСШ, яка й стала переможцем даного чемпіонату, посівши перше місце. Переможці та призери були нагороджені кубком та грамотами.